RollerCup OLIMPIA Kobyla Góra 2017 przeszedł do historii. To pierwsze tego typu zawody w regionie. Troszkę obawialiśmy się o pogodę ale na szczęście niebiosa były dla nas łaskawe. Od wczesnych godzin porannych trwały prace na trasie (czyszczenie, malowanie oznakowania, usuwanie skutków wczorajszej ulewy). Patronat honorowy Pani Poseł na Sejm RP Bożeny Henczycy i jej nieoceniona pomoc pozwoliły na przeprowadzenie zawodów. Należy ponadto wymienić sponsorów:

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich z Państwa na imprezę sportową organizowaną w malowniczej Kobylej Górze nad jeziorem Blewąska. RollerCup to wspaniałe wydarzenie dające możliwość rywalizacji na rolkach. na dystansach od 200 m do 15 km. Dla Najmłodszych wyścig na hulajnogach.

Obóz rekreacyjno sportowy w Kobylej Górze o profilu multisportowym. Zabieramy ze sobą rowery (organizator zapewnia transport rowerów na miejsce wypoczynku) Urokliwe miejsca Południowej Wielkopolski oczarują nas swoimi atrakcjami (jeziora, piękne lasy, zabytki) doświadczymy ich podczas niezapomnianych rajdów rowerowych.

Dokumenty obozowe należy pobrać i wypełnić. Oryginały dostarczyć organizatorowi.