Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Formularz zgłoszeniowy

Zapraszamy wszystkie dzieci na niezwykłą przygodę z nauką i sportem poza miastem! Korzystając z półkolonii, dziecko doświadcza piękna natury i uczy się aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.Dobra okazja do nabrania pierwszych doświadczeń w samodzielnym spędzeniu wakacji poza domem.

Akademia Sportu Olimpia ma zaszczyt zaprosić wszystkich członków na Piknik, który odbędzie się na przystani Szekla Zalew Stradomia Wierzchnia 23.06.2018r. Początek godzina 15.00

Jednocześnie prosimy rodziców o przygotowanie drobnych przekąsek (ciasto, słodycze, napoje, itd.)

Cena 1400 PLN Obóz Sportowo Rekreacyjny Olimpia Bike Camp Kobyla Góra 2021 o profilu multisportowym. Zabieramy ze sobą rowery, rolki, deskorolki (organizator zapewnia transport rowerów na miejsce wypoczynku) Urokliwe miejsca Południowej Wielkopolski oczarują nas swoimi atrakcjami (jeziora, piękne lasy, zabytki) doświadczymy ich podczas niezapomnianych rajdów rowerowych.

Cena 1900 PLN Obóz Sportowo Rekreacyjny OLIMPIA  SUMMER CAMP CHORWACJA 2021 o profilu multisportowym. Urokliwa Riwiera Makarska to miejsce, z którego Chorwacja słynie. Właśnie tam, w południowej części Riwiery Makarskiej znajdziemy urocze miasteczko turystyczne o nazwie Drvenik, które jest idealnym miejscem na wakacje. Drvenik ulokowany jest pomiędzy dwoma zatokami - Donja Vala i Gornja Vala, w otoczeniu szczytów masywu Biokovo. Miejsce to gwarantuje turystom możliwość spędzenia urlopu w niezwykle przyjemny sposób. Przepiękne leśne zatoki ze źródełkami pitnej wody i żwirowo-skaliste plaże dodają Drvenikowi szczególnego uroku. W Drveniku znajduje się promowa przystań do Sućuraj na wyspie Hvar. To miejsce jest doskonałym wyborem na spokojne wakacje.

Zapraszamy wszystkich członków Akademii Sportu Olimpia na Mikołajki na lodzie. Lodowisko KOSiR w Kępnie na „Orliku” (ul. Nowowiejskiego) Jednocześnie prosimy rodziców o ewentualne przygotowanie słodkości (ciasto, ciastka, pierniczki itd) Gwarantujemy wspaniałą zabawę, gorącą czekoladę, herbatę, kawę.

WSZYSTKIE OBOZY SĄ ZGŁOSZONE W BAZIE WYPOCZYNKU MEN I ZATWIERDZONE PRZEZ KURATORIUM OŚWIATY W POZNANIU

Oferta przeznaczona jest dla tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z narciarstwem, snowboardingiem, ale i dla tych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności narciarskie i snowboardowe. Zapraszamy również zaawansowanych fanów białego szaleństwa, chcących wziąć udział w treningach jazdy sportowej.