Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Formularz zgłoszeniowy

Zapraszamy wszystkie dzieci na niezwykłą przygodę z nauką i sportem poza miastem! Korzystając z półkolonii, dziecko doświadcza piękna natury i uczy się aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.Dobra okazja do nabrania pierwszych doświadczeń w samodzielnym spędzeniu wakacji poza domem.

Akademia Sportu Olimpia ma zaszczyt zaprosić wszystkich członków na Piknik, który odbędzie się na przystani Szekla Zalew Stradomia Wierzchnia 23.06.2018r. Początek godzina 15.00

Jednocześnie prosimy rodziców o przygotowanie drobnych przekąsek (ciasto, słodycze, napoje, itd.)

Cena 1300 PLN Obóz Sportowo Rekreacyjny Olimpia Bike Camp Kobyla Góra 2020  o profilu multisportowym. Zabieramy ze sobą rowery (organizator zapewnia transport rowerów na miejsce wypoczynku) Urokliwe miejsca Południowej Wielkopolski oczarują nas swoimi atrakcjami (jeziora, piękne lasy, zabytki) doświadczymy ich podczas niezapomnianych rajdów rowerowych.

Zapraszamy wszystkich członków Akademii Sportu Olimpia na Mikołajki na lodzie. Lodowisko KOSiR w Kępnie na „Orliku” (ul. Nowowiejskiego) Jednocześnie prosimy rodziców o ewentualne przygotowanie słodkości (ciasto, ciastka, pierniczki itd) Gwarantujemy wspaniałą zabawę, gorącą czekoladę, herbatę, kawę.

WSZYSTKIE OBOZY SĄ ZGŁOSZONE W BAZIE WYPOCZYNKU MEN I ZATWIERDZONE PRZEZ KURATORIUM OŚWIATY W POZNANIU

Oferta przeznaczona jest dla tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z narciarstwem, snowboardingiem, ale i dla tych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności narciarskie i snowboardowe. Zapraszamy również zaawansowanych fanów białego szaleństwa, chcących wziąć udział w treningach jazdy sportowej.

Proszę dokładnie sprawdzić rozmiar body gimnastycznego w tabeli rozmiarów i wypełnić formularz zamówienia.